TARGET 600 EPS 4x4 - E4

Novinka
TARGET 600 EPS 4x4 - E4
TARGET 600 EPS 4x4 - E4
TARGET 600 EPS 4x4 - E4
TARGET 600 EPS 4x4 - E4

Sportowy quad z napędem 4x4 oraz z elektrycznym wspomaganiem kierownicy. Czarny kolor z żółtymi elementami wykończenia podkreśla jego sportowy charakter, a specjalnie zestrojone podwozie i mocny silnik zapewniają z jednej strony dynamiczną i szybką jazdę, a z drugiej funkcje użytkowe. Dzięki napędowi 4x4 z blokadą mechanizmu różnicowego i wyciągarce pozwala na wykorzystanie go w pracy. TGB Target wyróżnia się na tle quadów w swojej klacie zwinnością, łatwą obsługą, niezawodnością oraz atrakcyjną ceną w stosunku do jakości wykonania oraz wyposażenia.

Kolorystyka:  Černá

Elektryczne wspomaganie kierownicy z trzema trybami

Elektryczne wspomaganie kierownicy z trzema trybami

Wspomaganie kierownicy zmniejsza zmęczenie i wysiłek związany z prowadzeniem pojazdu. Wspomaganie poprawia również bezpieczeństwo jazdy, ponieważ działa jak amortyzator kierownicy, gdy na przykład napotkasz ukryty kamień lub dziurę (silny wstrząs nie wytrąci kierownicy z ręki). Wspomaganie kierownicy jest regulowane. Użytkownik ma do wyboru trzy tryby - tryb standardowy, tryb wzmocniony lub możliwe jest całkowite wyłączenie wspomagania kierownicy.

Mocny silnik z wtryskiem EFI

Mocny silnik z wtryskiem EFI

Niezawodny, 4-zaworowy silnik o pojemności 600 cm3 chłodzony jest cieczą i olejem z dwoma oddzielnymi chłodnicami. Jest wyposażony w nowoczesny elektroniczny wtrysk paliwa, który zapewnia wysoką wydajność, dużą siłę uciągu, wysoki moment obrotowy, niską emisję i niezawodny rozruch w lecie i zimie.

Podwozie z napędem 4x4

Podwozie z napędem 4x4

Poruszanie się po wymagającym terenie zapewnia w pełni niezależne, nowoczesne zawieszenie wszystkich kół, wysoki prześwit oraz szeroki rozstaw kół. Elektrycznie przełączany napęd 2x4/ 4x4 można łatwo włączyć przyciskając jeden przycisk na kierownicy. Dodatkowo quad posiada elektryczną blokadę przedniego dyferencjału, który w trudnym terenie zapewnia maksymalną trakcję. Zawieszenie to hydrauliczne amortyzatory EVO z progresywnymi sprężynami oraz pięciostopniową regulacją napięcia wstępnego sprężyny.

Układ hamulcowy

Układ hamulcowy

Hamulce są tak samo istotne w quadzie jak mocny silnik dlatego układ hamulcowy TGB Target 600 wyposażony jest odpowiednio w trzy (T3b) lub cztery (L7e) nawiercane tarcze hamulcowe, które zapewniają szybkość hamowania podczas dynamicznej jazdy. Opancerzone przewody hamulcowe umożliwiają precyzyjne hamowanie.

Sportowy wygląd

Sportowy wygląd

Sportowy wygląd Targeta przyciąga uwagę, ale także został przemyslany, tak aby podczas jazdy latające w powietrzu błoto nie wylądowało na kierowcy. Dzięki temu możesz wrócić czysty do domu. Sprawne poruszanie się zapewniają także podwójne projektorowe reflektory, dzięki którym jesteś w stanie dotrzeć zawsze do celu.

 

Wielofunkcyjny wyświetlacz LCD

Wielofunkcyjny wyświetlacz LCD

Wszystkie informacje, których potrzebujesz są pod ręką, wielofunkcyjny wyświetlacz LCD jest czytelny i pokazuje wiele praktycznych informacji, takich jak cyfrowy obrotomierz, cyfrowy prędkościomierz, maksymalną prędkość obrotową silnika, maksymalnie osiągniętą prędkość, średnią prędkość, 2 dzienne liczniki przebiegu, przebieg całkowity, dzienny stan licznika, całkowity licznik kilometrów, wskaźnik poziomu paliwa, zegar oraz inne potrzebne kontrolki.

Bogate wyposażenie

Bogate wyposażenie

W cenie pojazdu Target wyposażony jest w elektryczne wspomaganie kierownicy, atrakcyjne 8-ramienne aluminiowe felgi, markowe opony, osłony dłoni, przedni zderzak, hak holowniczy oraz mocną wyciagarkę o sile uciągu 3000 lbs.

Silnik

Typ: czterosuwowy jednocylindrowy SOHC, EFI
Poemność: 561 cm3
Średnica x skok: Ø 95 x 79,2 mm
Kompresja: 10.2 : 1
Moc: 38,5 k (28,3 kW) / 6500  (off-road)
Max. moment obrotowy: 53,6 Nm / 5500  (off-road)
Chłodzenie: cieczą + wentylator elektryczny

Układ napędowy

Napęd: 2x4 / 4x4, przełączny elektrycznie,
Skrzynia biegów: automatyczna, przekładnia CVT z biegiem wstecz, L/H/N/R/P, hamowanie silnikiem
Blokada dyferencjału: elektrycznie przełączana blokada przedniego dyferencjału (T3b)
elektrycznie przełączana blokada przedniego i tylnego dyferencjału (L7e)
Przekładnia główna: wał kardana

Podwozie

Zawieszenie przód: niezależne podwójne wahacze
Zawieszenie tył: niezależne podwójne wahacze
Amortyzatory przód: hydrauliczne + pięciostopniowa regulacja napięcia sprężyny
Amortyzatory tył: hydrauliczne  + pięciostopniowa regulacja napięcia sprężyny
Hamulce przód: 2x tarcza hydrauliczna
Hamulce tył: 1x tarcza hydrauliczna  (T3b)
2x tarcza hydrauliczna (L7e)
Opony przód: AT25 x 8 - 12
Opony tył: AT25 x 10 - 12

Rozmiary i waga

Długość całkowita: 1950 mm
Szerokośc całkowita: 1240 mm
Wysokość całkowita 1410 mm
Przeswit: 305 mm
Wysokość siedziska: 940 mm
Rozstaw: 1290 mm
Sucha masa: 416 kg
Zbiornik paliwa   15 l

Inne

Wyświetlacz:                                          Cyfrowy, wielofunkcyjny wyświetlacz: obrotomierz, prędkościomierz, maksymalne obroty silnika, maksymalnie osiągnięta prędkość, średnia prędkość, 2 liczniki dziennego przebiegu, przebieg całkowity, dzienny licznik motogodzin, całkowity licznik motogodzin, wskaźnik paliwa, zegar pokładowy
Kontrolki: napęd 4x4, aktualnie włączonego biegu, przegrzania silnika, oleju silnikowego, kierunkowaskazów, świateł

Oświetlenie

przednie reflektory projekcyjne, tylne światła LED

Wyposażenie

Wspomaganie kierownicy EPS, elektrycznie przełączany napęd 2x4/4x4, elektryczna blokada przedniego dyferencjału (T3b), dwie blokady dyferencjałów (L7e), wzmocnione przewody hamulcowe, atrakcyjne 8-ramienne felgi aluminiowe, markowe opony w rozmiarze 25", osłony dłoni na kierownicy, przedni bumper ochronny, homologowany hak holowniczy, wyciągarka 3000 lbs, gniazdo 12V 10A 120W.

Homologacja

Homologacja drogowa: tak , T3b / L7e

Uwaga

Fotografie i ilustracje nie muszą dokładnie odpowiadać pojazdom, które są dostępne na rynku polskim. Importer zastrzega sobie prawo do zmiany cen i specyfikacji bez wcześniejszej informacji.