Akcesoria dla kierowców i do konserwacji

W2 - włoskie obuwie

W2 - włoskie obuwie

Włoska firma W2 Boots wychodzi naprzeciw oczekiwaniam quadowców z butami W2 Adventure Rainproof, które posiadają mocną podeszwę Vibram. Zapewniają wysoką ochronę oraz komfort przy całodniowym noszeniu. Są wodoodporne, a dzięki specjalnej membranie meteriał oddycha. Producent oferuje także buty motocrossowe MX Elitte z wyjmowanym butem wewnętrznym.

Więcej informacji na: www.aspgroup.pl

MAXIMA - amerykańskie oleje

MAXIMA - amerykańskie oleje

Oleje, smary oraz produkty pielęgnacyjne MAXIMA uznawane są za jedne z najlepszych na rynku. Produkty MAXIMA zostały opracowane od podstaw z myślą o użytku w quadach, motocyklach oraz sportach motorowych, to właśnie tych olejów używają nawwybitniejsze zespoły i zawodnicy w USA. Oleje Maxima przekraczają specyfikacje producentów silników, zapewniają wysoką ochronę i zwiększają moc silnika. Wród bogatej oferty znajdziesz oleje silnikowe mineralne i syntetyczne, produkty do konserwacji łańcucha oraz inne produkty pielęgnacyjne.

Więcej informacji na www.aspgroup.pl

HEAT DEMON - akcesoria grzewcze

HEAT DEMON - akcesoria grzewcze

Amerykańskie akcesoria grzewcze Heat Demon to najwyższej jakości produkty grzewcze na rynku. W środku zimy, a nawet podczas jesiennego chłodu docenisz podgrzewane manetki, maty siedzenia, które poprawią komfort jazdy, w ofercie znajdziesz także ogrzewane kamizelki, wkładki do butów oraz inne akcesoria, które pomoga Ci utrzymać ciepło rąk, stóp oraz całego ciała.

HEAT DEMON - zimno nie zepsuje Ci zabawy z jazdy!

Więcej informacji na www.aspgroup.pl

DAX - odzież i akcesoria

DAX - odzież i akcesoria

Markowe ubrania do jazdy rekreacyjnej oraz terenowej, w ofercie dostępna jest odzież na sezon letni i zimowy w rozsądnej cenie. DAX oferuje kurtki typu "trzy w jednym", spodnie z ochraniaczami i bez ochraniaczy, ubrania offroadowe, sportowe oraz turystyczne oraz ochraniacze ciała zgodne z cetyfikatem EN 1621.

Więcej informacji na www.aspshop.pl