Akcesoria do quadów

SHARK - przyczepy ATV 550/680

SHARK - przyczepy ATV 550/680

Mocne przyczepy Shark Garden ATV świetne nadają się do prac w ogrodzie oraz wokół domu czy gospodarstwie. Są odpowiednie do przewożenia gałęzi, piachu, ściółki, drewna czy żwiru. Wytrzymała konstrukcja oraz proszkowo malowana stalowa rama zapewniają długą żywotność i odporność na zniszczenia. Duża, uchylna paka w zależności od wersji przyczepy pomieści 550 lub 680 kg ładunku. Dzięki dużym kołom przyczepa poruszając się po podłożu nie powoduje zniszczeń.

Więcej informacji na www.aspshop.pl

SHARK - profesjonalne przyczepy - seria WOOD

SHARK - profesjonalne przyczepy - seria WOOD

Profesjonalne przyczepy z serii SHARK WOOD zostały stworzone do użytku w gospodarstwie, lesie czy ogrodzie, idealnie nadają się do przewożenia drewna, materiałów ogrodowych czy zwierzyny na polowaniu. Dwuosiowa przyczepa WOOD 1500 jest odpowiednia do przewożenia najcięższych ładunków, przednia i tylna ściana mogą być całkowicie zdemontowane, aby przekształcić ją w platformę to przewozu naprawdę dużych rzeczy. Można ją  również załadować dzięki zamontowanemu wysięgnikowi. Przyczepy Shark WOOD zostały wyposażone w niskociśnienowe opony, dzięki którym nawet z ciężkim załadunkiem przyczepa z łatwością porusza się po podłożu oraz mocną konstrukcję odporną na rdzę.


Więcej informacji na www.aspshop.pl

SHARK - Kompaktowe przyczepy ATV 150/300

SHARK - Kompaktowe przyczepy ATV 150/300

Niezależnie czy potrzebujesz przewieźć coś w ogrodzie czy gospodarstwie, przyczepy GARDEN 150 / 300 idealnie sprawdzą się do przewożenia drewna na opał, piasku, żwiru, ziemi czy skoszonej trawy. Wyprofilowana pod kątem tyna ściana przyczepy pozwala na łatwy rozładunek, a malowana proszkowo stalowa rama jest odporna na rdzę, co więcej polietylenowa paka nie dość, że nigdy nie zardzewieje to bez problemu poradzi sobie w zimowych warunkach.

Więcej informacji na www.aspshop.pl

SHARK - uniwersalne pługi

SHARK - uniwersalne pługi

Niezwykle wytrzymałe pługi z opatentowaną żebrowaną, polietylenową konstrukcją, która jest mrozoodporna i bez uszkodzeń może być używana podczas największych mrozów i w śniegu oraz do materiałów sypkich takich jak piach, żwir, ziemia, węgiel, itd. Innowacyjne lekkie ostrze pługów SHARK ma lepszą wyjadność oraz wytrzymałośc niż w pługach stalowych, są także bardziej ciche i przyjazne dla quada dzięki swojej elastycznej konstrukcji, zmniejszają nacisk na ramę. Dostępne w szerokościach 132 cm oraz 152 cm

Więcej informacji na www.aspgroup.pl

SHARK - aluminiowe płyty podwozia

SHARK - aluminiowe płyty podwozia

Aluminiowe płyty podwozia SHARK chronią całe podwozie pojazdu, zabezpieczają przednie i tylne wahacze oraz osłaniają silnik przed uszkodzeniam kamieniami, skałami i innymi wystającymi przeszkodami. Są wykonane z lekkiego i bardzo wytrzymałego duraluminium o grubości 4mm, posiadają także otwory dostępu pozwalające na łatwą konserwajję quada bez konieczności zdjemowania całych płyt.

Więcej informacji na www.aspgroup.pl

ITP - amerykańskie opony i felgi

ITP - amerykańskie opony i felgi

Amerykańska firma ITP posiada w swojej ofercie szeroki wybór opon i felg, co więcej jest światowym liderem na rynku od ponad 30 lat w dziedzinie rozwoju i produkcji opon i felg do quadów użytkowych, sportowych oraz dziecięcych.Opony ITP zapewniają ponadprzeciętną przyczepność, zwrotność oraz stabilność. Charakteryzują się dużą trwałością oraz doskonałą jakością. ITP - najlepsze opony na rynku. Made in USA.

Więcej informacji na www.aspgroup.pl

KIMPEX - boxy plastikowe

KIMPEX - boxy plastikowe

Kanadyjska firma KIMPEX jest jednym z najlepszych na świecie producentów akcesoriów do quadów. Plastikowe boxy KIMPEX są wytrzymałe, mają zamykane, uszczelnione pokrywy, dzięki czemu można w nich przechowywać wszystko czego potrzebujesz podczas podróży. W ofercie posaiadamy także kufry ze zintegrowanym siedziskiem i oparciem pasażera, dzięki czemu poprawia się komfort jazdy kierwcy i pasażera, zapewniając im wiecej miejsca.

Więcej informacji na www.aspgroup.pl

TJD - opatentowane kanadyjskie gąsienice

TJD - opatentowane kanadyjskie gąsienice

Quad z napędem na wszystkie koła może być również używany w zimie zamiast skutera śnieżnego dzięki unikalnemu systemowi gąsienic kanadyjskiej firmy TJD. Gąsienice TJD XGen III to najbardziej zaawansowany system na rynku, który umożliwia jazdę po śniegu, a także po twardych powierzchniach, takich jak suche trawy, leśne szlaki, piasek i błocie. To jedyne odsprężynowane gąsienice, które umożliwiają cichą i komfortowa jazdę, niemal nie do odróżnienia od jazdy na oponach.

Więcej informacji na www.aspgroup.pl

HEAT DEMON - akcesoria grzewcze

HEAT DEMON - akcesoria grzewcze

Grzewcze amerykańskie akcesoria Heat Demon to jedne z najlepszych produktów grzewczych dostępnych na rynku. Ogrzewane akcesoria będą Ci potrzene nie tylko podczas największych zimowych mrozów ale także na jesień. W ofercie posiadamy kamizelki grzewcze, wkładki do butów, oraz inne akcesoria, które utrzymają w cieple Twoje dłonie, ciało oraz stopy. HEAT DEMON - mroźna zima nie zepsuje Ci nastroju!

Więcej informacji na www.aspgroup.pl

SHARK - składane aluminiowe najazdy

SHARK - składane aluminiowe najazdy

Składane podwójne aluminiowe najazdy do pojazdów ATV, ładowność 340 kg/szt., 680 kg/para, długość 216 cm, szerokość 28 cm, wykonane z aluminium 6016/T6, łukowa konstrukcja zapewnia lepszy prześwit, podwyższone boki najazdów, idealnie nadaje się do ładowania quadów oraz motocykli do samochodów oraz na przyczepy. Występują w dwóch wariantach.

Więcej informacji na www.aspshop.pl