O nas

Witamy na oficjalnej stronie internetowej ASP GROUP PL Sp. z o.o. -  jednego z największych dystrybutorów markowych quadów oraz akcesoriów w Europie Środkowej i Wschodniej

Jesteśmy wiodącym dostawcą oraz dystrybutorem quadów, części i akcesoriów więcej niż 25 najlepszych światowych marek. W magazynach posiadamy ogromny wybór akcesoriów do quadów, akcesoriów do jazdy oraz bezpieczeństwa, opon, części OEM / używanych quadów / części motocyklowych, łącznie z wydajnościowymi częściami rajdowymi.

Osiągneliśmy wysoką oraz stabilną pozycję na rynku poprzez zamiłowanie do odpowiedzialnego biznesu, profesjonalne, przyjazne Klientom usługi oraz przez przywiązanie do produktów wysokiej jakości. Przed wprowadzeniem nowego produktu do sklepu zawsze dokładnie go testujemy, aby mieć pewność, że nasi Klienci otrzymają produkty wysokiej jakości, które nigdy nie zawiodą podczas użytkowania.

Posiadamy najszerszy wybór produktów: quadów, akcesoriów, wyposażenia, które sprzedajemy do szerokiej sieci dealerskiej w Polsce, Czechach, Słowacji, Rumunii oraz w innych państwach UE.
 
Naszym priorytetem jest zadowolenie Klienta oraz najlepsze, szybkie usługi. Kładziemy także duży nacisk na jakość produktów, odpowiedzialność w relacjach biznesowych oraz profesjonalizm w codziennych operacjach.
Głównym kryterium jakości naszej pracy oraz przywiązania zawsze była i pozostanie satysfakcja naszych Klientów.

Stale utrzymujemy stany magazynowe quadów oraz pojazdów Side by Side


W magazynie posiadamy 3.000 opon i felg do quadów i pojazdów Side by Side


Duże stany magazynowe akcesoriów oraz wyposażenie quadów